Salve mot stikk, kløe og svie Norvis Demp 15 ml

Norvis Demp 15 ml

Salve mot stikk, kløe og svie

Varenr.: 706660
Norvis Demp er en salve som lindrer svie og kløe etter myggestikk og andre insektstikk, brennesle, brennmanet og plager ved tett nese og forkjølesessår. Den er tilsatt peppermynte, aloe vera og ringblomstolje som aktive virkestoffer. Disse er klødempende, kjølende og helende på skadet hud. Den ultimate sommersalven som alle bør ha i førstehjelpskrinet sitt!
149,-
-+
11 på lager.

VIKTIG: Er du DNT-medlem må du nå logge inn på DNTbutikken og registrere en rabattkode for å se og få medlemspris. Rabattkoden finner du på Min side på DNT.no. Les mer.

Norvis Demp:
Volum: 15 ml
Inneholder: Mandeolje, lanolin, bivoks, aloe vera, ringblomst, vitamin-e og peppermynte
Mål: Ø 42 x 18 mm
Vekt: 18 gram
Siden Norvis bytter emballasje fra plastbeholder til boks i metall, kan bilde avvike noe.

  • Kjølende og kløedempende: Peppermynte og aloe vera virker umiddelbart lindrende på huden og reduserer kløe og svie. Fri for parabener og andre syntetiske tilsetningsstoffer.
  • Helende og beroligende: Ringblomstolje og mandelolje fremmer hudens naturlige helingsprosess og gir fuktighet til irritert hud.
  • Den perfekte sommersalven: Beskytter huden mot ubehag etter sommerens eventyr og holder den frisk og myk.
  • Ikke testet på dyr.
  • Økologisk.

Slik bruker du den

Smør på berørte områder etter insektstikk, brennesle eller andre hudplager for umiddelbar lindring. Lindring på et blunk!
834